22-letnia koszalinianka z tytułem Wicemiss Polski Pomorza Zachodniego

W ostatnim czasie odbył się kolejny konkurs, w którym wyłoniono Miss Polski Pomorza Zachodniego. W konkursie piękności wzięła udział 22-letnia koszalinianka Aleksandra Januszewska, która zajęła 2 miejsce. Już niedługo zobaczymy ją także w programie „Mam talent”.

Wybory Miss Pomorza Zachodniego

Dla 22-letniej koszalinianki tytuł Wicemiss Polski Pomorza Zachodniego to nie pierwszy sukces w tej branży. Ola w swojej karierze miała okazję uczestniczyć również w finale konkursu Miss Wielkopolski oraz Elite Model Look Polska. Jak dodaje sama koszalinianka, modeling to tylko jedna z wielu pasji. Młoda dziewczyna bardzo mocno oddaje się także innej pasji, którą jest śpiew.

Występ w „Mam Talent”

Jak się okazuje umiejętności wokalne dziewczyny muszą być na równie wysokim poziomie, co uroda oraz talent do modelingu. Otóż Pani Aleksandra już niedługo najprawdopodobniej wystąpi w popularnym show telewizyjnym „Mam Talent”. Jak zaznacza sama koszalinianka udało się jej pokonać pierwszy etap eliminacji do programu. Z tego względu najprawdopodobniej już jesienią wszyscy widzowie będą mieli okazję, aby zobaczyć i posłuchać występ młodej dziewczyny w telewizji.

Wicemiss Polski Pomorza Zachodniego regularnie pracuje nad swoimi umiejętnościami wokalnymi. Wcześniej miała okazję rozwijać swój talent w Centrum Kultury 105. Z kolei teraz regularnie pojawia się w Akademii Muzycznej Turowskich. Miejmy nadzieję, że występ 22-letniej koszalinianki obejdzie się szerokim echem w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Pani Oli życzymy oczywiście samych sukcesów, zarówno w branży modelingu, jak i w branży muzycznej.